Zabiegi laserowe

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 stanowią nowoczesną technologię służącą do odmładzania, redukcji wszelkiego rodzaju blizn, przebarwień oraz liftingu skóry przy stosunkowo krótkim okresie rekonwalescencji.

Działanie lasera polega na kontrolowanym wytwarzaniu niewielkich uszkodzeń skóry, odparowaniu i koagulacji tkanek dzięki czemu następuje całkowita przebudowa i regeneracja, której towarzyszy odbudowa kolagenu. Po zabiegu laserem CO2, skóra staje się bardziej napięta, jędrniejsza i wygładzona oraz zdecydowanie poprawia się jej koloryt.

Laser Co2 Fire-XEL BISON to wysokiej klasy urządzenie wyposażone w nowoczesny skaner z systemem analizy skóry,  który dzięki  pomiarowi nawilżenia tkanki , pozwala na dobranie optymalnych parametrów zabiegu z zachowaniem bezpieczeństwa klienta.Dzięki temu skanerowi  możemy  dobrać idealne parametry leczenia.

Jedyny laser medyczny posiadający  certyfikaty CE i FDA

Laser frakcyjny CO2 wykazuje działanie na wielu obszarach, gdyż stosuje się go nie tylko do odmładzania skóry, ale również laser frakcyjny wykorzystuje się w przypadku redukcji blizn potrądzikowych, rozstępów ,keloidów czy również do usuwania drobnych znamion skórnych (np. włókniaków), redukcji cieni pod oczami, zmarszczek wokół oczu i ust, zmniejszeniu porów, przetłuszczania się skóry, poprawy kolorytu skóry.

Sprawdź

Nasze zabiegi

Laser Nd :YAG LUCID LY BISON

Laser Nd :YAG  LUCID LY BISON jest jednym z najnowocześnijszych laserów stosowanych w dermatologii ,emituje falę o długości 1064 nm, która dzięki niskiej absorbcji melaniny i wysokiej energii głęboko wnika w skórę, nie uszkadzając naskórka. Wiązka lasera jest skierowana dokładnie w naczynko co pozwala na precyzyjne jego zamknięcie.

Ze względu na bardzo dobre pochłanianie przez hemoglobinę laser Nd:YAG doskonale radzi sobie z rumieniem ,zamykaniem czerwonych i niebieskich naczynek na twarzy oraz na nogach. Po zabiegu laserowego usuwania naczynek skóra jest  zaczerwieniona mogą pojawić się strupki ale okres gojenia  jest niezauważalny.

Laserowe zamykanie naczynek – jest zabiegiem bardzo skutecznym i bezpiecznym, przynosi szybkie i trwałe efekty.

Przyczyny pękających naczynek to m.in. skłonności genetyczne, nadwaga,  pozycja stojąca, częste opalanie się.