USUWANIE ZMARSZCZEK

Proces starzenia dotyczy nas  wszystkich. Większość z nas, chcąc zachować młody wygląd skóry, korzysta z różnych zabiegów odmładzających , takich jak peelingi, zabiegi medycyny estetycznej  i laseroterapii . Skuteczną i szybką metodą odmłodzenia skóry jest laserowy lifting.

 

ODMŁADZANIE LASEROWE - USUWANIE ZMARSZCZEK

 

Zabieg laserowego odmłodzenia skóry pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych, kurzych łapek , zmarszczek tworzących się między brwiami (tzw. lwia zmarszczka )poprawić owal twarzy ,usunąć przebarwienia .Skóra po laserowym liftingu zostaje odmłodzona.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG LASEROWEGO ODMŁODZENIA ?

 

Przed zabiegiem laserowym , specjalny skaner Fire-Xel bada pomiar nawilżenia skóry i wtedy są dobierane odpowiednio parametry .Na skórę aplikuje się krem znieczulający.  Promień lasera,  uszkadza naskórek  pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki.  W trakcie regeneracji powstają nowe włókna. Zmarszczki na skórze po laserowym liftingu zostają wygładzone ,  skóra staje się napięta i jędrna . Skóra jest rozjaśniona i rozpromieniona. Przebarwienia zostają usunięte.  Zabieg laserowego odmłodzenia jest bezbolesny i pozwala na szybki powrót do funkcjonalności.

 

JAK WYGLĄDA  SKÓRA PO LASEROWYM ODMŁADZANIU ?

 

Bezpośrednio po zabiegu laserowego liftingu na skórze  pojawia się rumień i obrzęk. Po kilku dniach skóra jest napięta i pojawia się delikatne łuszczenie. Do pielęgnacji skóry  po laserowym odmłodzeniu zaleca się delikatne kremy nawilżające  i natłuszczają oraz kremy z filtrem.

 

ILE TRWA  GOJENIE  SKÓRY PO LASEROWYM  LIFTINGU ?

 

Okres rekonwalescencji trwa od 5 do 10 dni.

 

JAKIE SĄ ZALECENIA PO ZABIEGOWE?

 

Unikaj preparatów na bazie alkoholu i mydła. Nie stosuj peelingów  . Natłuszczaj i nawilżaj skórę po zabiegu oraz stosuj ochronę przeciwsłoneczną

 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM FRAKCYJNYM CO2

 

  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • aktywny trądzik
  • przyjmowanie retinoidów
  • opalona skóra
  • przyjmowanie substancji światło uczulających
  • aktywne stany wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  • ciąża i laktacja

 

 

PRZEJDŹ DO CENNIKA

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI