Usuwanie zmarszczek

Proces starzenia dotyczy nas  wszystkich. Większość z nas, chcąc zachować młody wygląd skóry, korzysta z różnych zabiegów odmładzających , takich jak peelingi, zabiegi medycyny estetycznej  i laseroterapii . Skuteczną i szybką metodą odmłodzenia skóry jest laserowy lifting.

laserowe usuwanie zmarszczek krakow

ODMŁADZANIE LASEROWE – USUWANIE ZMARSZCZEK

Zabieg laserowego odmłodzenia skóry pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych, kurzych łapek , zmarszczek tworzących się między brwiami (tzw. lwia zmarszczka )poprawić owal twarzy ,usunąć przebarwienia .Skóra po laserowym liftingu zostaje odmłodzona.

NA CZYM POLEGA ZABIEG LASEROWEGO ODMŁODZENIA?

Przed zabiegiem laserowym , specjalny skaner Fire-Xel bada pomiar nawilżenia skóry i wtedy są dobierane odpowiednio parametry . Dzieki zastosowanemu skanerowi zabieg jest bezpieczny. Na skórę aplikuje się krem znieczulający.  Promień lasera,  uszkadza naskórek  pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki.  W trakcie regeneracji powstają nowe włókna. Zmarszczki na skórze po laserowym liftingu zostają wygładzone ,  skóra staje się napięta i jędrna . Skóra jest rozjaśniona i rozpromieniona. Przebarwienia zostają usunięte.  Zabieg laserowego odmłodzenia jest bezbolesny  dzięki zastosowanemu znieczuleniu, Efekt odmłodzenia , ujędrnienia skóry widoczny jest  już po 2 miesiącach , a całkowita poprawa jest widoczna na przestrzeni 6 mies.

JAK WYGLĄDA SKÓRA PO LASEROWYM ODMŁADZANIU?

Bezpośrednio po zabiegu laserowego liftingu na skórze  pojawia się rumień i obrzęk. Po kilku dniach skóra jest napięta i pojawia się delikatne łuszczenie. Do pielęgnacji skóry  po laserowym odmłodzeniu zaleca się delikatne kremy nawilżające  i natłuszczają oraz kremy z filtrem.

ILE TRWA GOJENIE SKÓRY PO LASEROWYM LIFTINGU?

Okres rekonwalescencji trwa od 5 do 10 dni.

JAKIE SĄ ZALECENIA PO ZABIEGOWE?

Unikaj preparatów na bazie alkoholu i mydła,

należy unikać wysiłku fizycznego , sauny oraz basenów. Nie stosuj peelingów  . Natłuszczaj i nawilżaj skórę po zabiegu oraz stosuj ochronę przeciwsłoneczną

laserowe usuwanie zmarszczek

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM FRAKCYJNYM CO2:

WSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM FRAKCYJNYM ABLACYJNYM CO2: