Umów się na wizytę +48 607 929 700 / +48 12 349 01 59 lub napisz do nas!

laserowe zamykanie naczynek

Na czym polega zabieg odmładzania laserowego?

Przed zabiegiem laserowym , specjalny skaner Fire-Xel bada pomiar nawilżenia skóry i wtedy są dobierane odpowiednio parametry . Dzieki zastosowanemu skanerowi zabieg jest bezpieczny. Na skórę aplikuje się krem znieczulający.  Promień lasera,  uszkadza naskórek  pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki.  W trakcie regeneracji powstają nowe włókna. Zmarszczki na skórze po laserowym liftingu zostają wygładzone ,  skóra staje się napięta i jędrna . Skóra jest rozjaśniona i rozpromieniona. Przebarwienia zostają usunięte.  Zabieg laserowego odmłodzenia jest bezbolesny  dzięki zastosowanemu znieczuleniu, Efekt odmłodzenia , ujędrnienia skóry widoczny jest  już po 2 miesiącach , a całkowita poprawa jest widoczna na przestrzeni 6 mies.

Jak wygląda skóra po laserowym odmładzaniu?

Bezpośrednio po zabiegu laserowego liftingu na skórze  pojawia się rumień i obrzęk. Po kilku dniach skóra jest napięta i pojawia się delikatne łuszczenie. Do pielęgnacji skóry  po laserowym odmłodzeniu zaleca się delikatne kremy nawilżające  i natłuszczają oraz kremy z filtrem.

Ile trwa gojenie skóry po laserowym liftingu?

Okres rekonwalescencji trwa od 5 do 10 dni.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Unikaj preparatów na bazie alkoholu i mydła,

należy unikać wysiłku fizycznego , sauny oraz basenów. Nie stosuj peelingów  . Natłuszczaj i nawilżaj skórę po zabiegu oraz stosuj ochronę przeciwsłoneczną