Wampirzy lifting

Wampirzy lifting, to skuteczna metoda dostarczania aktywnych składników do skóry. Zabieg charakteryzuje się wysokim poziomem cennych witamin, substancji odżywczych, elektrolitów, a także czynników wzrostu. Terapia pobudza komórki naszej skóry do produkcji kolagenu typu III.  Zabieg stymuluje skórę do odnowy i rewitalizacji, dzięki czemu staje się ona elastyczna odmłodzona i zregenerowana. Jest to jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów.

wampirzy lifting kraków

Jest to zabieg polegający na pobraniu niewielkiej ilości krwi żylnej pacjenta, odwirowaniu w specjalnej wirówce i podaniu w formie mezoterapii na skórę twarzy, szyi, dekoltu i owłosioną skórę głowy.

Zabieg  jest odrobinę bolesny jak podczas klasycznej mezoterapii pacjent odczuwa delikatne ukłucia igłą.

Zabieg łączy się z laserem frakcyjnym CO2 w leczeniu blizn oraz stymulacji skóry.

Wskazania do zabiegu:

wampirzy lifting kraków

Terapia w wypadaniu włosów

Terapia  na wzrost włosów została przetestowana przez wielu badaczy. Wyniki badań wskazują na jej dużą skuteczność i bezpieczeństwo. Wampirzy lifting może być istotną opcją w leczeniu łysienia, ponieważ wiąże się to z niewielkim ryzykiem powikłań oraz stosunkowo niskimi kosztami w stosunku do efektów, jakie można osiągnąć . Aktywne płytki krwi przyczyniają się do powstawania twardej struktury i zdrowego wyglądu włosów. Nawilżają skórę głowy oraz wpływają na pracę gruczołów łojowych, chroniąc przed powstawaniem łojotoku. Czynniki wzrostu uwalniane przez płytki krwi wpływają na skuteczność zabiegu. Działając bezpośrednio na mieszek włosowy, stymulują proces wzrostu włosa.

Terapia stosowana jest w takich przypadkach jak łysienie androgenowe, telogenowe wypadanie włosów i łysienie plackowate. Właściwości wampirzego liftingu wykorzystywane są u osób, u których wypadanie włosów związane jest ze stresem, zaburzeniami hormonów, przebytymi chorobami i przyjmowanymi lekami. Stosowanie zabeigu zaleca się także w profilaktyce, szczególnie u osób, u których utrata włosów jest dziedziczna.